Szabó Magda emlékkiállítás és játék

2022. szeptember 5 – október 9-ig tekinthető meg az Ady Endre Könyvtár gyermekkönyvtárában a SZABÓ MAGDA EMLÉKKIÁLLÍTÁS.
(A tárlat az író gyermekirodalmi alkotásait dolgozza fel játékos, gyerekeknek szánt formában, tablók, tárgyak, bábok, filmek segítségével.)
Szabó Magda Kossuth- és kétszeres József Attila-díjas író, költő, műfordító idén, 2022. október 5-én ünnepelné 105. születésnapját.
Ebből az alkalomból állítottuk össze feladatsorokat olvasóink számára, korosztályok szerint.
A megfejtéseket 2022. október 5-ig kérjük leadni az Ady Endre Könyvtárban személyesen (Hatvan, Kossuth tér 3.), vagy online formában (gyermekkonyvtar@konyvtarhatvan.hu).
KÉRJÜK, HOGY A KITÖLTÖTT FELADATLAPON A KÖVETKEZŐ ADATOK IS SZEREPELJENEK:
- kitöltő neve, címe, elérhetősége (telefon, e-mail)
- amennyiben tanuló, iskolájának neve és osztálya.
Eredményhirdetés az Országos Könyvtári Napok (2022. 10. 03-09.) keretén belül a Könyves Vasárnapon (2022. október 9-én) történik.

A feladatlapok a képekre kattintva érhetőek el:

1. Alsó tagozatos feladatlap

2. Felső tagozatos feladatlap