Figyelem!

Kedves Olvasóink és  Látogatóink!

Az Ady Endre Könyvtár 2015. július 1. óta ideiglenesen a Radnóti tér 2. szám alatt működik. (egykori cukorgyár)
Az új helyen a teljes gyűjtemény nem fér el, egy része raktárban (nem hozzáférhető) van. Az adatbázisban található dokumentumaink hozzáférhetősége ezért  korlátozott.
Kérjük, hogy telefonon érdeklődjenek a keresett könyv állapotáról. (bent van-e, kölcsönözhető-e stb.)
Megértésüket köszönjük.

Kölcsönzések hosszabbításának változása a webes felületen

Kedves Olvasónk!

2014. január 10-től a következők szerint hosszabbíthatja meg kikölcsönzött dokumentumainak lejárati idejét:

Kertész Erzsi a gyermekkönyvtárban! + JÁTÉK!

2018. május 15-én, kedden, 12.30 órától és 14 órától

az  Ady Endre Könyvtár Gyermekkönyvtárának vendége: Kertész Erzsi író, pszichológus,
aki nagyszerű gyerekkönyveiért 2017-ben a Hubby (Magyar Gyerekkönyv Fórum)különdíját kapta.

Kicsik, nagyok, még nagyobbak kedvükre való olvasmányokat találhatnak könyvei között.

12.30 órától: „Minden gyerek király!”
Író- olvasó találkozó 2-3. osztályosoknak

14 órától: Kismukk és a többiek